Aktualności Klasa Talentów Spotkanie Integracyjne

!!!UWAGA!!!

!!!LETNIA WYPRZEDAŻ!!!

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina
w Bydgoszczy posiada do sprzedania następujący sprzęt:

·      Telefon komórkowy smartfon Sony Xperia J w bardzo dobrym stanie,
kompletny mało używany, nie posiada żadnych rys, uszkodzeń, pęknięć.
Został zakupiony w salonie Plus ( bez sim locka), posiada jeszcze
gwarancję producenta (2 lata). Data zakupu 29.11. 2012r.

·      Mamy do sprzedania aparat fotograficzny ZENIT TTL
z lat 70-tych, z obiektywem HELIOS-44M 2/58
– uszkodzony naciąg migawki

·      Aparat fotograficzny CMEHA – 5 sztuk

radziecki analogowy aparat fotograficzny wraz z futerałem                             10 zł/szt

·      Obój Marckart-Erlbach nr 86264 (pęknięta górna część do kanału dźwiekowego)50 zł

·      Magnetowid DAEWOO DVR 7175D                                                                30 zł

Przedmioty używane są do obejrzenia w dniach 21.07÷31.07.2014r. w budynku szkoły w pomieszczeniu nr 18 lub po telefonicznym kontakcie pod numer telefonu  52 322 97 18 w.13 w godzinach 10.00÷12.00. Termin składania ofert upływa z dniem 31 lipca 2014r.

Oferty prosimy przesyłać na adres administracja@szkolamuzyczna.bydgoszcz.pl przedmioty otrzyma osoba, która wylicytuje najlepszą cenę. W/w sprzęty można oglądać po uprzednim umówieniu się.

W przedstawionej ofercie zainteresowany powinien podać swoje imię i nazwisko oraz adres poczty elektronicznej lub telefon do kontaktu.

Administracja Szkoły

Spotkanie Integracyjne Drukuj
Szkoła - Klasa talentów

SPOTKANIE INTEGRACYJNE UCZNIÓW KLASY TALENTÓW

15 września 2010 roku, w przepięknych okolicznościach przyrody, przy bardzo ulewnej pogodzie, w Pensjonacie „Rybakówka” w Sokole Kuźnicy odbyło się spotkanie integracyjne uczniów Klasy Talentów. Spotkanie to było bardzo potrzebne, bowiem w tym roku szkolnym Klasa Talentów powiększyła się o kolejne 6 osób, co spowodowało, że w naszej szkole nauczanie w Klasie Talentów obejmuje 13 osób na wszystkich etapach nauczania w OSM II st. W Klasie Talnetów I OSM II st. uczy się Katarzyna Grzywacz (teoria, kompozycja, fortepian), w KT II uczą się Adrianna Fanslau (skrzypce) i Zofia Ziemkiewicz (wiolonczela) pochodząca z Torunia, w KT III uczy się Paweł Dębski (skrzypce) pochodzący z Gdańska, w KT IV uczą się Szymon Chorobiński (fortepian), Szymon Dereszyński (fortepian), Daria Grzegorz (wiolonczela), Kinga Sobecka (skrzypce), w KT V uczą się Paweł Cichocki (skrzypce), Dorota Demidowicz (fortepian) i Piotr Nowak (fortepian), a w KT maturalnej uczy się Cyryl Bukowski (wiolonczela). Ponadto, do Klasy Talentów na indywidualne nauczanie dołączył uczeń z Chin Xu Zi (fortepian). Tak zróżnicowana i duża grupa nowych uczniów wymagała poświęcenia dodatkowego czasu na wzajemne poznanie.

Podczas spotkania w Sokole Kuźnicy uczniowie mieli warsztaty ze swoim wychowawcą – psychologiem muzyki – Anną Gluską, których celem było zintegrowanie wszystkich członków klasy i bliższe poznanie. Najważniejszym elementem wyjazdu były warsztaty prowadzone przez konsultanta Klasy Talentów, wizytatora Kuratorium Oświaty Pana Jana Hibnera, które dotyczyły planów rozwoju artystycznego uczniów i specyfiki doświadczanych przez nich trudności.